Aktualności

Grupa Grimaud

logo grimaud

Stabilność marki CHOICE GENETICS gwarantuje obecność w ramach operującej globalnie GRUPY GRIMAUD, specjalizującej się w genetyce wielu gatunków zwierząt. Zaplecze naukowe i kapitałowe grupy zapewnia ciągły postęp genetyczny świń, w oparciu o najnowszą wiedzę naukową, zweryfikowaną na fermach hodowlanych całego świata.

Czytaj więcej

Zatrudnimy ZOOTECHNIKA!

Spokojnych, radosnych świąt!

W grudniowym numerze Top Agrar czytelnicy mogli zapoznać się z reportażem z fermy Państwa Kacprzaków, utrzymujących stado 500 loch z genetyki Choice Genetics. Zapraszamy do zapoznania się z reportażem.

To tytułowy temat II Forum Rolników magazynu Top Agrar, który odbył się w listopdzie ubr. W styczniowym wydaniu miesięcznika, redakcja podsumowuje wydarzenie.

14 edycja konkursu na najlepszego producenta trzody chlewnej GOBARTO SA zakończona. Po raz kolejny Partnerem konkursu była firma Choice Genetics, jako jedyny przedstawiciel genetyki trzody chlewnej.

Szczęśliwego Nowego 2018 roku!

Zakończyło się II Forum Top Agrar. Choice Genetics było jedynym przedstawicielem obszaru genetyki w cześci konferencji poświęconej produkcji świń: "Know-How, czyli jak zarabiać na świniach". Zapraszamy do zapoznania się z reportażem zdjęciowym z forum oraz artykułem dr Stanisława Niemyjskiego, prezesa zarządu Choice Genetics, opublikowanym w magazynie Top Agrar, będącym wprowadzeniem do wygłoszonego wykładu pt: "Współczesna genetyka, a oczekiwania producentów i przetwórców?".

Serdecznie zapraszamy na II Forum Rolników organizowane w Poznaniu, na terenie targów poznańskich przez redakcję Top Agrar. Choice Genetics będzie jedynym prelegentem w części: "Know-How, czyli wiedzieć jak zarabiać na świniach". 

Miło nam poinformować, że w konkursie organizowanym przez redakcję magazynu FARMER na Innowacyjny Produkt Rolniczy zgłoszone zostały, aż dwa produkty Choice Genetics.

Agro Days to unikatowe w skali kraju wydarzenie o charakterze targowo–konferencyjnym, dedykowane hodowcom bydła, drobiu i trzody chlewnej, którzy chcą zmienić swoje gospodarstwo w bardziej rozwojowe i dochodowe przedsiębiorstwo! 

Centrum Genetyczne
Smólniki Osieckie
62-613 Osiek Mały
tel. +48 504 047 349
tel. +48 504 047 577
e-mail: cpn@choice-genetics.com