Aktualności

Grupa Grimaud

logo grimaud

Stabilność marki CHOICE GENETICS gwarantuje obecność w ramach operującej globalnie GRUPY GRIMAUD, specjalizującej się w genetyce wielu gatunków zwierząt. Zaplecze naukowe i kapitałowe grupy zapewnia ciągły postęp genetyczny świń, w oparciu o najnowszą wiedzę naukową, zweryfikowaną na fermach hodowlanych całego świata.

Czytaj więcej

Szczęśliwego Nowego 2018 roku!

Zakończyło się II Forum Top Agrar. Choice Genetics było jedynym przedstawicielem obszaru genetyki w cześci konferencji poświęconej produkcji świń: "Know-How, czyli jak zarabiać na świniach". Zapraszamy do zapoznania się z reportażem zdjęciowym z forum oraz artykułem dr Stanisława Niemyjskiego, prezesa zarządu Choice Genetics, opublikowanym w magazynie Top Agrar, będącym wprowadzeniem do wygłoszonego wykładu pt: "Współczesna genetyka, a oczekiwania producentów i przetwórców?".

Serdecznie zapraszamy na II Forum Rolników organizowane w Poznaniu, na terenie targów poznańskich przez redakcję Top Agrar. Choice Genetics będzie jedynym prelegentem w części: "Know-How, czyli wiedzieć jak zarabiać na świniach". 

Miło nam poinformować, że w konkursie organizowanym przez redakcję magazynu FARMER na Innowacyjny Produkt Rolniczy zgłoszone zostały, aż dwa produkty Choice Genetics.

Agro Days to unikatowe w skali kraju wydarzenie o charakterze targowo–konferencyjnym, dedykowane hodowcom bydła, drobiu i trzody chlewnej, którzy chcą zmienić swoje gospodarstwo w bardziej rozwojowe i dochodowe przedsiębiorstwo! 

Stałą cechą dzisiejszych czasów jest ogromne przyspieszenie we wszystkich obszarach życia - pisze Stanisław Niemyjski prezes zarządu Choice Genetics w nowym wydaniu Przewodnika w Nowoczesnej Hodowli.

Informujemy, że wprowadziliśmy nowy Ranking Knurów z Centrum Genetycznego Choice Genetics.

Praktyka terenowa pokazuje, że są jeszcze hodowcy, którzy do reprodukcji wybierają metodę krycia naturalnego. Dlatego warto raz jeszcze odpowiedzieć na pytanie: „Inseminacja, czy krycie naturalne?”. Co jest lepsze z punktu widzenia ekonomicznego, i która z tych metod zapewnia wyższe wyniki produkcyjne oraz dlaczego?

„Porc du Mekong” (Wieprzowina z Mekongu) to wspólne przedsięwzięcie trzech firm z obszaru genetyki świń, żywienia oraz przetwórstwa i dystrybucji. Celem projektu jest promowanie innowacyjnej, zrównoważonej i efektywnej ekonomicznie hodowli świń oraz produkcji wieprzowiny. W projekcie udział bierze ponad 600 wietnamskich hodowców trzody.

Zapraszamy do obejrzenia relacji filmowej z otwarcia Fermy Kołaczkowice Pana Dariusza Jankowiaka.

Centrum Genetyczne
Smólniki Osieckie
62-613 Osiek Mały
tel. +48 504 047 349
tel. +48 504 047 577
e-mail: cpn@choice-genetics.com