Aktualności

Grupa Grimaud

logo grimaud

Stabilność marki CHOICE GENETICS gwarantuje obecność w ramach operującej globalnie GRUPY GRIMAUD, specjalizującej się w genetyce wielu gatunków zwierząt. Zaplecze naukowe i kapitałowe grupy zapewnia ciągły postęp genetyczny świń, w oparciu o najnowszą wiedzę naukową, zweryfikowaną na fermach hodowlanych całego świata.

Czytaj więcej

Koniec roku okazał się dla CHOICE okresem bardzo intensywnym handlowo, zwłaszcza jeśli chodzi o rynek hodowlany Ameryki Łacińskiej. 

 

W ostatnich tygodniach transporty lotnicze z knurami terminalnymi: P81 i P26 oraz lochami GP: M3 i M6 trafiły do dystrybutorów oraz producentów trzody w Kolumbii, Kostaryce, Argentynie i Urugwaju.

Czystorasowe zwierzęta pochodziły z farm selekcyjnych w Stanach Zjednoczonych oraz Brazylii. W tym samym czasie ferma selekcyjna CHOICE w Brazylii otrzymała 76 nowych zwierząt, które przybyły także drogą lotniczą z ferm selekcyjnych we Francji. Kolejne transporty zwierząt, tym razem do Paragwaju i Panamy, są już przygotowane.

Tym samym Hodowcy z Ameryki Łacińskiej już wkrótce będą mogli czuć satysfakcję z efektów hodowlanych płynących z tytułu zakupu najnowszej i najbardziej zaawansowanej obecnie genetyki trzody chlewnej.

Naszym amerykańskim kolegom gratulujemy sukcesów sprzedażowych, a tamtejszym Hodowcom dziękujemy za zaufanie, którym obdarzają markę CHOICE. Już niedługo pochwalimy się dużym zasiedleniem na naszym, europejskim rynku!

Zespół CHOICE POLSKA.

knury terminalne P81 P26 Choice Genetics 2

knury terminalne P81 P26 Choice Genetics 1

 

Centrum Genetyczne
Smólniki Osieckie
62-613 Osiek Mały
tel. +48 504 047 349
tel. +48 504 047 577
e-mail: cpn@choice-genetics.com