Aktualności

Grupa Grimaud

logo grimaud

Stabilność marki CHOICE GENETICS gwarantuje obecność w ramach operującej globalnie GRUPY GRIMAUD, specjalizującej się w genetyce wielu gatunków zwierząt. Zaplecze naukowe i kapitałowe grupy zapewnia ciągły postęp genetyczny świń, w oparciu o najnowszą wiedzę naukową, zweryfikowaną na fermach hodowlanych całego świata.

Czytaj więcej

Stabilność marki gwarantuje obecność w ramach operującej globalnie GRUPY GRIMAUD, specjalizującej się w genetyce wielu gatunków zwierząt. Zaplecze naukowe i kapitałowe grupy zapewnia ciągły postęp genetyczny świń, w oparciu o najnowszą wiedzę naukową, zweryfikowaną na fermach hodowlanych całego świata.

Grupa Grimaud działa na rynkach światowych od ponad 40 lat, będąc dziś jednym ze światowych liderów genetyki zwierząt wielu gatunków (kury, kaczki, gęsi, króliki, trzoda chlewna) oraz innowacyjnym operatorem w dziedzinie biofarmacji, dostarczającym szczepionki i półprodukty, wykorzystywane w medycynie ludzkiej oraz zwierzęcej.

Grupa posiada centra badawcze i laboratoria w USA, Brazylii, Meksyku, Chinach i Japonii. Zatrudnia aktualnie ponad 2000 wysoko wykwalifikowanych specjalistów z obszaru genetyki. Grimaud jest dziś drugą pod względem przychodów grupą genetyczną świata, prowadzącą sprzedaż w ponad 100 krajach.

Siłą napędową Choice Genetics jest platforma badawcza wielu gatunków zwierząt.

Więcej:  http://choice-genetics.com/en/http://www.grimaud.com/en/

 mapa grimaud

 

 

 

 

 

 

Centrum Genetyczne
Smólniki Osieckie
62-613 Osiek Mały
tel. +48 504 047 349
tel. +48 504 047 577
e-mail: cpn@choice-genetics.com