Aktualności

Grupa Grimaud

logo grimaud

Stabilność marki CHOICE GENETICS gwarantuje obecność w ramach operującej globalnie GRUPY GRIMAUD, specjalizującej się w genetyce wielu gatunków zwierząt. Zaplecze naukowe i kapitałowe grupy zapewnia ciągły postęp genetyczny świń, w oparciu o najnowszą wiedzę naukową, zweryfikowaną na fermach hodowlanych całego świata.

Czytaj więcej

CHOICE GENETICS obecny jest na rynku polskim nieprzerwanie od 1998 roku. Zatrudniamy dziś ponad 25 doświadczonych specjalistów z zakresu genetyki, zarządzania produkcją na fermie, żywienia, inseminacji, laborantów oraz weterynarzy.

Stabilność marki gwarantuje obecność w ramach operującej globalnie GRUPY GRIMAUD, specjalizującej się w genetyce wielu gatunków zwierząt. Zaplecze naukowe i kapitałowe grupy stanowi dla CHOICE GENETICS silne wsparcie dla ambitnych planów rozwoju. Zapewnia również maksymalny postęp genetyczny, oparty o najnowszą wiedzę naukową, zweryfikowaną na fermach hodowlanych całego świata.

Misją CHOICE GENETICS jest dostarczanie najwyższej jakości materiału hodowlanego trzody chlewnej, przy uwzględnieniu maksymalnej dbałości o zrównoważony rozwój zwierząt i ich dobrostan. Dzięki racjonalnej selekcji oraz zespołowi doradców działających w ramach usługi „MULTISERWIS”, których zadaniem jest podnoszenie wyników produkcyjnych poprzez promocję najlepszych praktyk hodowlanych, umożliwiamy hodowcom dochodową produkcję hodowlaną.

Jeśli chcesz  pracować w jednej z największych firm genetycznych na świecie  dołącz do nas, wyślij nam swoje CV i list motywacyjny na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. !

 

Centrum Genetyczne
Smólniki Osieckie
62-613 Osiek Mały
tel. +48 504 047 349
tel. +48 504 047 577
e-mail: cpn@choice-genetics.com