Aktualności

Grupa Grimaud

logo grimaud

Stabilność marki CHOICE GENETICS gwarantuje obecność w ramach operującej globalnie GRUPY GRIMAUD, specjalizującej się w genetyce wielu gatunków zwierząt. Zaplecze naukowe i kapitałowe grupy zapewnia ciągły postęp genetyczny świń, w oparciu o najnowszą wiedzę naukową, zweryfikowaną na fermach hodowlanych całego świata.

Czytaj więcej

Misją marki CHOICE jest zaopatrywanie hodowców z całego świata w świnie, których cechą jest najwyższa mięsność, niskie zużycie paszy, odporność oraz plenność i jakość macieżyńska w przypadku loch. Hodowla trzody chlewnej to jednak niezwykle złożona część produkcji rolniczej. Dla zyskownej hodowli kluczowe znaczenie ma nie tylko najwyższej jakości materiał genetyczny, ale i wiedza w zakresie organizacji produkcji, reprodukcji, a zwłaszcza żywienia świń.

Aktualizacja 06.03.2020 rok

Dlatego oddajemy Państwu poradnik, będący rezultatem doświadczeń,wyniesionych z własnych ferm hodowlanych CHOICE, zweryfikowanych z doświadczeniami naszych Klientów, hodowców trzody osiągających rekordowe wyniki produkcyjne.To ogólne, ale sprawdzone zalecenia. Nie należy zapominać, że każda hodowla świń posiada swoją specyfikę. W określonych sytuacjach na danej fermie może zajść sytuacja wymagająca zastosowania rozwiązań innych aniżeli zaproponowane w niniejszym opracowaniu..

W takim wypadku doradcy genetyczni CHOICE z zespołu Multiserwisu zawsze chętnie służą wiedzą, proponując indywidualne programy żywieniowe dla świń oraz zalecenia w zakresie organizacji produkcji. Mamy przecież wspólny cel, osiąganie najlepszych możliwych wyników produkcyjnych! To przecież specjaliści CHOICE znają najlepiej wymagania środowiskowe loszki CG36 oraz knurów P90, P98, P81, czy knura Excelium.

Życzymy powodzenia w efektywnej i zyskownej hodowli oraz…samodyscypliny w przestrzeganiu niniejszych wytycznych. Tylko brak kompromisu w codziennej pracy hodowlanej, zwierzęta nagrodzą bezproblemową obsługą oraz wysokimi wynikami!

 

LOCHA CG36

Jeśli szukasz rekomendacji żywieniowych dla nowej lochy CG36, znajdziesz je tutaj - kliknij link.

Rekomendacje żywieniowe loszki CG36 Choice Genetics

Centrum Genetyczne
Smólniki Osieckie
62-613 Osiek Mały
tel. +48 504 047 349
tel. +48 504 047 577
e-mail: cpn@choice-genetics.com